Ako podniky s panelovým nábytkom implementujú výrobu vo veľkom a stavajú inteligentnú továreň?

- 2021-07-22-

Na výstave nábytkového zariadenia, ktorá sa nedávno konala v nemeckom Hannoveri, môžete vidieť inteligentnejšie zariadenia a dá sa predpokladať, že inteligentná výroba a výroba informácií sa postupne stali globálnym trendom. EXCITECH sa k podujatiu pripojil aj s celkovým riešením inteligentnej továrne, ktoré ukazuje inteligentné a informatizačné zmeny čínskej výroby pre svetový drevospracujúci priemysel.


Inteligentná továreň na mieru vyrobená nábytkom od spoločnosti Excitech 4.0 je súborom inteligentných výrobných riešení pre celú továreň. Podľa oblasti, technológie spracovania a výrobnej kapacity továrne zákazníka môžeme vykonať primerané plánovanie závodu 4.0 a informačné modernizácie celého závodu, aby sme realizovali výrobu „bez pristávacích panelov“.


Vďaka mnohým úspešným implementáciám a mnohým praktickým skúsenostiam EXCITECH ponúka a bude naďalej poskytovať zákazníkom inteligentné riešenia, ktoré zodpovedajú potrebám trhu.


Význam továrne Excitech Smart sa neobmedzuje iba na zníženie počtu pracovníkov a zlepšenie imidžu spoločnosti, podniky môžu každý deň prevádzkovať niekoľko zmien výroby.zvýšiť návratnosť investície.